Polski
Deutsch
  
 
 
  
 
 
 
 
 

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Zakład Stolarski Sitak

Foto
Foto
Foto
Nasza firma już od ponad 25 lat spełnia wszelakie marzenia naszych Klientów. Starając się im sprostać wprowadzamy co raz to lepsze udogodnienia w relacjach Klient - my. Naszą specjalnością są okna, drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne (również stylizowane), okiennice oraz parapety. Bogata kolorystyka i wymyślna gama kształtów jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego Klienta. Najwyższej jakości sezonowane i wysuszone drewno sosnowe, dębowe oraz meranti, a także wysokiej jakości materiały pozostałe, pozwalają nam na solidne wykonanie, które wpłynie na długi okres użytkowania naszych produktów.
 
Spełnianie standardów Polskiej Normy 14351-1 – Okna i drzwi, posiadanie upoważnienia do posługiwania się aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, rekomendacją Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów POLSKIE OKNA I DRZWI  oraz atestu higienicznego PZH pozwala nam na spełnienie oczekiwań jakościowych naszych Klientów. W okna i drzwi wykonane przez nasz zakład wyposażyliśmy niejeden dom jedno- i wielorodzinny czy lokal użytkowy.
Z naszych usług korzystają zarówno odbiorcy indywidualni jak i instytucjonalni (urzędy, sądy, szkoły, przedszkola…). Z naszych ofert korzystają firmy deweloperskie.
 
Na pewno oczekujesz kompleksowej obsługi. Możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz pomiar. Zamówioną stolarkę dowieziemy w umówione z Tobą miejsce. Zamontujemy ją. Wykonamy obróbki murarskie. Nie musisz dalej szukać. Pamiętaj o kilkuletniej gwarancji, jaką udzielamy na nasze produkty.
 
 
Zadowoleni Klienci i pozytywna opinia o nas – to nasza reklama.
 
 
 
Jeśli nudzi Cię banalność... Jeśli potrzebujesz dobrej jakości i niebanalnego wzornictwa... Masz pomysł na okna, drzwi... Chcesz go zrealizować...? Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.
 
Nie wahaj się - napisz, zadzwoń lub odwiedź nas!Aktualności

TARBUD 2014

Nasza strona na Facebook'u
Uruchomiliśmy nasz funpage na facebook'u.

 

 
49-313 Lubsza, ul. Leśna 12c
tel./faks (+48) 77 412 08 10
e-mail: biuro@sitak.com.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA